Přeprava motorek a SOS

Přeprava motorek Motorbike Express vás přiveze k vybrané lokalitě, zajistí vám náhradní díly nebo se postará se o váš nepojízdný stroj (i o vás) kdekoliv v zahraničí i České republice.

I když se člověk snaží, někdy se prostě nedaří. A co dělat v případě, že jste na dovolené v zahraničí a motorka není pojizdná, anebo vy sami zrovna nemůžete řídit? Přes všechny nepříjemnosti přeci jen existuje řešení, které se jmenuje Motorbike Express – Přeprava motorek.

Přepravu motorek určitě využijí i ti motorkáři, kteří nechtějí svůj drahocenný čas dovolené strávit dlouhým a únavným cestováním po dálnicích. Motorbike Express vás zaveze rychle a bezpečně k vaší vybrané destinaci (k nejčastějším patří Sardinie, Korsika, Sicílie, Dolomity… atp.).

Jak a za kolik

Přepravu motorek Motorbike Express založili dva zkušení motorkáři Tomáš a Martina, kteří se vám v případě zájmu budou rádi věnovat na čísle 777 330 001 nebo 608 151 001. Pomohou vám jak v zahraničí, tak v České republice.

K dispozici mají klimatizovaný 9místný Ford Transit, motorky jsou umístěny na speciálním přívěsu, který uveze 4 – 5 motocyklů. Auto i přívěs jsou plně havarijně pojištěny.

Cena přepravy je 16 Kč/km (počítejte vždy cestu tam a zpátky). Nakládka a vykládka 400 Kč (při trasách nad 400 km není tento poplatek účtován). Při naplněném přívěsu (4 motocykly) tak cesta vychází na 4 Kč/km na osobu.

Při jízdě ve velkých českých městech, nebo úsecích častých kolon (naše slavná D1) je účtován poplatek za zdržení 200 Kč/hod. V případě meziměstské přepravy a přepravy na velké vzdálenosti nebo do zahraničí není čas účtován.

Příklady cen a destinací:
Korsika: 9 900 Kč tam i zpět (celé auto)
Sardinie: 9 900 Kč tam i zpět (celé auto)

Výhody cestování s Motorbike Expressem

  • Rychlá, pohodlná a bezpečná doprava vás i vašich motorek po ČR, SR i Evropě a levněji než po vlastní ose
  • SOS odtah odkudkoli v ČR, SR i Evropě
  • Můžete si pronajmout auto i s přívěsem za 1 500 Kč/den (nutno mít řidičák typu A a E + kauce 30 000 Kč)
  • Můžete si pronajmout pouze přívěs samotný vč. úvazového materiálu za 800 Kč/den (řidičák E)
  • Pokud potřebujete převézt jen jednu motorku, doporučujeme pronájem pouze Transita za 1 000 Kč/den
  • Přepravovat lze jak motorky, tak čtyřkolky

Kontakty

Přeprava motorek Motorbike Express (spravuje Exclusive production, spol. s r.o.)
Adresa pobočky i odjezdů: K Zahrádkám 1024/43, 155 00 Praha 5 – Stodůlky, Česká republika
Web: www.prepravamotorek.cz
Telefon: Martina Tichá 777 330 001, Tomáš Tichý 608 151 001, Martin Menšík 604 478 430
Email: info@prepravamotorek.cz